Podívejte se, jak žáci ve školní družině pracují s námětem "podzim"

Ve středu 27. 9. 2017 jsme opět po roce vyrazili na podzimní pochod, tentokrát to bylo do Krásněvsi. Děti byly rozděleny na skupinky a po cestě plnily různé úkoly, objevovaly krásy přírody (potok Babačka, zbořený most …) a hrály různé hry. Po náročné cestě nás čekala odměna v místní restauraci. Na zpáteční cestu jsme už vyrazili autobusem. Počasí nám vyšlo, bylo moc krásně a všichni jsme si to moc užili….

ŠD-výšlap na podzim

V pátek 16.6. jsme měli v ŠD akci „Spaní v družině“. Nejprve jsme vyrazili na pochod. Šli jsme z Vídně přes přehradu a přes Mostiště do Velkého Meziříčí. Po cestě jsme navštívili dětská hřiště ve Vídni a v Mostištích a plnili různé úkoly. Po návratu do družiny jsme si k večeři objednali pizzu, kterou nám přivezli z Velkého Meziříčí. Potom jsme se šli nachystat na spaní. Ještě před spaním jsme si pustili pěknou pohádku a prošli se „noční“ školou. Ráno jsme se nasnídali (buchtu, čaj nebo kakao) a pak už si nás rodiče odvezli domů…..

všechny foto ve fotogalerii

ŠD - výšlap + spaní

Ve čtvrtek 8. 6. 2017 jsme s ŠD vyrazili na výlet do Žďáru nad Sázavou. Nejprve jsme navštívili muzeum vláčků, kde nás to moc bavilo. Viděli jsme tam nejen vláčky, ale i život kolem vlakového nádraží. Potom jsme se byli podívat na nádvoří zámku a na Zelené hoře a na závěr jsme měli zamluvený bowling. Tady jsme si dali oběd a po obědě jsme si zahráli. Při zpáteční cestě na autobus jsme si ještě poslechli zvonkohru na náměstí a pak už hurá domů…..

ŠD výlet Žďár nad Sázavou

Dne 25.5.2017 byly děti z ŠD hledat poklad. Po cestě plnily různé úkoly, a když poklad našly, čekalo je v něm plno dobrot...

V pátek 28. 4. 2017 jsme se všichni sešli s rodiči v ŠD, kde jsme společně vyráběli čarodějnice. Nejprve jsme rodičům zazpívali pár písniček na téma "čarodějnice" a potom jsme se pustili do tvoření. Všem se to moc podařilo a za odměnu si pak dali špekáčky. Bohužel nám počasí moc nepřálo, tak jsme si je opekli v troubě. Myslím, že jsme si to všichni moc užili a děkuji všem za tak hojnou účast.