Foto z přírodovědné stezky Zlatý list pro 1. stupeň

V úterý 17. dubna 2018 se ve Žďáře nad Sázavou konalo okresní kolo matematické olympiády kategorií Z6 (pro žáky 6. tříd), Z7 (pro žáky 7. tříd) a Z8 (pro žáky 8. tříd). Naše škola měla zastoupení ve všech třech kategoriích.

V kategorii Z6 nás reprezentovala Magdaléna Vávrová, Lucie Hezinová, Ondřej Klimeš, Natálie Kadlecová, Ondřej Zezula a Vanesa Valentová. V kategorii Z7 soutěžil z naší školy David Kaštan, Zuzana Ambrožová a David Hedbávný, v kategorii Z8  Anna Coufalová.

Z našich žáků si nejlépe vedla Magdaléna Vávrová, která z 69 soutěžících ve své kategorii skončila na pěkném 6. místě. K úspěšným řešitelům se dále zařadila také Lucie Hezinová (31. místo) a Ondřej Klimeš (33. místo). V kategorii Z8 soutěžilo 40 účastníků. Naší Anně Coufalové se podařilo obsadit pěkné 10. místo.

Všem účastníkům okresního kola matematické olympiády blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Ve čtvrtek 12. dubna 2018 se ve Žďáře nad Sázavou konalo okresní kolo biologické olympiády kategorie D (pro žáky 6.a 7. tříd).  Z naší školy postoupila dvě děvčata ze 7. třídy -  Aneta Vaňková a Zuzana Hažmuková. Součástí soutěže byl vědomostní test, laboratorní úkol, poznávání rostlin a živočichů a vypracování vstupního úkolu. Anetě se podařilo obsadit 28. místo a Zuzaně 30. místo.

Oběma děvčatům blahopřejeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za reprezentaci školy.

Ve středu 28. 3. 2018 se družstvo žáků 5. třídy ve složení Zdislava Ambrožová, Simona Havelková, Tomáš Kučera a Martin Homola zúčastnilo oblastního kola vědomostní soutěže Všeználek ve Velkém Meziříčí. V konkurenci 12 družstev z okolních základních škol se jim podařilo dosáhnout nejvyššího bodového zisku 51 bodů a postoupit tak do okresního kola ve Žďáře nad Sázavou.

K dosaženému úspěchu blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v okresním kole.

V okresním kole recitační soutěže ve Žďáře nad Sázavou reprezentovala naši školu Kateřina Němcová, 7. třída. Děkujeme

Den dětí
pátek 01.06.2018