Ve čtvrtek 15. 6. 2017 proběhl na naší škole za příznivého počasí tradiční čtyřboj vesnických škol v lehké atletice. Kromě našich sportovců se zúčastnili žáci z dalších čtyř základních škol - Křižanov, Mostiště, Radostín nad Oslavou a Ostrov nad Oslavou.

Děkujeme všem sportovcům za účast a blahopřejeme k dosaženým sportovním výkonům.

Výsledky ke stažení:

(všechny kategorie uloženy v jednom souboru na různých listech - přepínáme na dolní liště)

10. dubna 2017 se ve Žďáru nad Sázavou konalo okresní kolo biologické olympiády kategorie D (pro žáky 6. a 7. tříd). Zúčastnilo se ho 30 soutěžících. Naši školu reprezentovali Rozmarínová Anna a Homola Jakub ze 7. třídy.  Anička obsadila 15. místo a Jakub místo 18.

20. dubna 2017 se konalo okresní kolo biologické olympiády kategorie C (pro žáky 8. a 9. tříd). V této kategorii soutěžilo 27 účastníků. Naše škola zde měla také dva zástupce. Gabriela Homolová vybojovala 13. místo a Tereza Březková 16. místo.

Všem jmenovaným děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme k dosaženým výsledkům.

V úterý 4. dubna 2017 se ve Žďáru nad Sázavou konalo okresní kolo matematické olympiády. Naši žáci se v konkurenci ostatních škol neztratili a dosáhli pěkných umístění.

V kategorii Z6 pro žáky 6. tříd soutěžilo celkem 69 žáků.  Zuzana Ambrožová obsadila 8. místo a David Kaštan 17. místo. Oba se zařadili mezi úspěšné řešitele. V této kategorii se Tomáš Trnka  umístil na 43. místě.

V kategorii Z7 pro žáky 7. tříd se úspěšnou řešitelkou stala Anna Coufalová - obsadila 16. místo. Zdeňka Březková skončila na 28. místě. V této kategorii soutěžilo 42 účastníků.

V kategorii Z8 nás reprezentovala Gabriela Homolová. Z 58 soutěžících vybojovala 10. místo a také se zařadila mezi úspěšné řešitele.

Všem jmenovaným žákům děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme k dosaženým výkonům.

Také v letošním roce jsme se zúčastnili soutěže Matematický klokan. K nejúspěšnějším řešitelům se zařadili:

Kategorie cvrček (2. a 3. třída):

1. Smejkal Radim - 3. třída (68 bodů)

2. Doležalová Tereza - 2. třída (63 bodů)

3. Šoukalová Simona - 3. třída (52 bodů)

Kategorie klokánek (4. a 5. třída)

1. Zezula Ondřej - 5. třída (89 bodů)

2. Jašek Petr - 5. třída (68 bodů)

3. Vávrová Magdaléna - 5. třída (66 bodů)

Výsledky za 1. stupeň zpracovala p.uč. Benešová.

Kategorie benjamín (6. a 7. třída)

1. Coufalová Anna - 7. třída (85 bodů)

2. Kotačka Adam - 7. třída (74 bodů)

3. Březková Zdeňka - 7. třída (64 bodů)

Kategorie Kadet (8. a 9. třída)

1. Homolová Gabriela - 8. třída (103 bodů)

2. Březková Tereza - 8. třída (80 bodů)

3. Coufalová Marie - 9. třída (74 bodů)

Všem soutěžícím děkujeme za účast a blahopřejeme k dosaženým výsledkům.

V pátek 17. března se již podruhé účastnili naši žáci Gabriela a Jakub Homolovi krajského kola soutěže "Poznej Vysočinu". Tuto soutěž vyhlašuje již tradičně Kraj Vysočina pro žáky základních škol i gymnázií (soutěž má pouze jednu kategorii - své vědomosti tedy porovnávají současně žáci 6., 7., 8. i 9. tříd). Čtyřicet nejlepších řešitelů této náročné vědomostní soutěže bývá za odměnu pozváno na dvoudenní výlet do našeho hlavního města. A právě mezi těmi nejúspěšnějsími byl letos i náš Jakub Homola - žák 7. třídy :-)! Umístil se na výborném 23. místě a spolu s ostatními znalci našeho kraje pojede poznávat krásy Prahy. Moc blahopřejeme, a ať se máš, Jakube, v Praze blaze :-)!

Poznej Vysočinu 2017