Tým žáků ze 7. třídy s názvem "Čtyřka z Borů"  ve složení Ambrožová Zuzana, Hažmuková Zuzana, Trnka Tomáš a Vaňková Aneta se zapojil do internetové logické hry Brloh. Po dobu tří týdnů řešili žáci každý týden 10 zajímavých úloh. Z Kraje Vysočina se soutěže zúčastnilo 14 týmů, náš tým obsadil 6. místo.

Děkujeme všem jmenovaným žákům za účast a přejeme hodně zdaru v dalších soutěžích.

Také v letošním školním roce řešili zájemci z 6. - 9. třídy naší školy logickou olympiádu. Soutěž rozvíjí především schopnost samostatného logického uvažování, pořádá ji společnost Mensa.

Žákyni 9. ročníku Tereze Březkové se podařilo probojovat do krajského semifinále, které se uskuteční 3. listopadu na gymnáziu v Havlíčkově Brodě. Z 1417 účastníků Kraje Vysočina obsadila 20. místo.

V soutěži si dále dobře vedli Ondřej Zezula z 6. třídy, Zuzana Ambrožová ze 7. třídy a Anna Coufalová z 8. třídy.

Všem řešitelům letošního ročníku logické olympiády děkujeme za účast a Tereze Březkové přejeme klid a rozvahu při řešení krajského kola.

Také v letošním školním roce se zapojíme do logické olympiády. Zájemci z 5. - 9. třídy se registrují ve škole v hodinách informatiky nebo doma na stránkách www.logickaolympiada.cz do 30. 9. 2017.

Logická olympiáda je soutěž založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Logická olympiáda je svým pojetím unikátní soutěží, protože se nejedná o znalostní soutěž, ale o soutěž rozvíjející především schopnost samostatného logického uvažování.

V základním kole vyplní soutěžící on-line test /pro žáky základních škol v délce 30 minut/. Nejlepší řešitelé postoupí do krajských kol, která proběhnou 3. listopadu 2017. Finále se uskuteční 27. listopadu na Pražském hradě.

Přejeme našim soutěžícím klid a rozvahu při řešení 1. kola!

Ve čtvrtek 15. 6. 2017 proběhl na naší škole za příznivého počasí tradiční čtyřboj vesnických škol v lehké atletice. Kromě našich sportovců se zúčastnili žáci z dalších čtyř základních škol - Křižanov, Mostiště, Radostín nad Oslavou a Ostrov nad Oslavou.

Děkujeme všem sportovcům za účast a blahopřejeme k dosaženým sportovním výkonům.

Výsledky ke stažení:

(všechny kategorie uloženy v jednom souboru na různých listech - přepínáme na dolní liště)

10. dubna 2017 se ve Žďáru nad Sázavou konalo okresní kolo biologické olympiády kategorie D (pro žáky 6. a 7. tříd). Zúčastnilo se ho 30 soutěžících. Naši školu reprezentovali Rozmarínová Anna a Homola Jakub ze 7. třídy.  Anička obsadila 15. místo a Jakub místo 18.

20. dubna 2017 se konalo okresní kolo biologické olympiády kategorie C (pro žáky 8. a 9. tříd). V této kategorii soutěžilo 27 účastníků. Naše škola zde měla také dva zástupce. Gabriela Homolová vybojovala 13. místo a Tereza Březková 16. místo.

Všem jmenovaným děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme k dosaženým výsledkům.

Vánoční den
pátek 22.12.2017