Informace o zápisu do MŠ zde ke stažení:

Začíná karnevalové období

V mateřské škole jsme naplánovali „karnevalové šílenství“ na poslední den v týdnu, na pátek. Každý rok jsou totiž děti velice netrpělivé a natěšené, takže druhý den po karnevale si musí pořádně odpočinout. Z fotografií je znát, že i letos se nám karneval vydařil a děti si ho řádně užily.

Divadelní představení ve školce

S pohádkami „Dlouhý, Široký a Bystrozraký, O Koblížkovi a Tři Prasátka“ přijelo do mateřské školy Maňáskové divadlo Šternberk.

MŠ - divadlo

Včelky pro malé děti z Motýlků připravily dramatizaci pohádky O rukavičce. Malé děti se už „zabydlely ve svojí třídě a zvykly si na svoje paní učitelky“. Některé malé děti  však ještě mají obavy z přecházení do druhé třídy, do Motýlků. /neznají prostředí, p. učitelky/. Divadýlko je se staršími kamarády i třídou nenásilně seznámí a obavy odbourá.

MŠ -MOTÝLCI u VČELEK

Příběhy a tajemství Kalebas

I v letošním roce nadále spolupracujeme s Mgr. Bc. Svatavou Drlíčkovou, která pro děti ve školce připravuje muzikofiletické programy. V těchto, pro děti velmi aktivních, programech využívá techniky zaměřené na rozvoj paměti a pozornosti. Také děti vede k vnímání rytmu a koordinaci pohybu.

Pedagogická rada
středa 26.04.2017
- 15:00 hod.
Taneční soutěž ve Žďáru nad Sázavou