Distanční vzdělávání

Mateřská škola dle zákona poskytuje vzdělávání distančním způsobem, pokud je v důsledku krizových nebo mimořádných opatření znemožněna osobní přítomnost dětí ve škole. Povinnost distančního vzdělávání se týká dětí, pro které je předškolní vzdělávání povinné.

Děti z oddělení Motýlků nespadají do skupiny, která má povinnost se distančně vzdělávat. Učitelky MŠ však těmto dětem také nabízejí aktivity a činnosti/je potřeba velké spolupráce rodičů a záleží na každém, zda této nabídky využije/.  V  rámci zpětné vazby požádaly rodiče o zaslání fotografií dětí při plnění úkolů. První „vlaštovky" už jsou tu….

Distanční vzdělávání - Včelky

Děkujeme rodičům za spolupráci při povinném distančním vzdělávání dětí předškolního věku. Moc se nám líbilo nápadité zpracování některých úkolů a těšíme se na další.

Velmi oceňujeme Vaši snahu a doufáme, že se za malou chvíli všichni zase uvidíme ve třídě!

Přidáno 11. 3. 2021, autor: Marcela Plocková