Florbalový turnaj 6., 7. třída

chlapci
Florbalový turnaj 6., 7. třída

V pátek 19. 11. 2021 jsme po více než roční pauze vyrazili s chlapeckým družstvem 6. a 7. třídy na okrskové kolo ve florbalu. Turnaj pořádala 3. ZŠ VM. Zúčastnily se ho čtyři týmy. Kromě pořádající školy tedy ještě Bory, V. Bíteš a Radostín n. Oslavou. Hrálo se systémem každý s každým. Vítěz skupiny postoupil do okresního kola, které zřejmě neproběhne. Naši kluci sice skončili čtvrtí, ale za svůj výkon se stydět rozhodně nemusí. Zápasy byly vyrovnané, jen soupeřům se podařilo nastřílet více branek.         p. uč. M. Chalupa

 

Přidáno 22. 11. 2021, autor: Jana Benešová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina