Florbalový turnaj žáků 8. a 9. tříd

Ve středu, 10.11.2021 pořádala ZŠ Školní ve Velkém Meziříčí první letošní florbalový turnaj. A protože florbal patří k oblíbeným sportům našich žáků, vypravili jsme se na něj i my. Naše pozice je vždy o něco složitější, protože družstvo vybíráme z menšího počtu žáků než městské školy, ale s tím už si zkrátka musíme poradit!

A jak se turnaj pro nás vyvíjel? Vylosovali jsme si čtyřčlennou skupinu. A první zápas hráli kluci se ZŠ Školní. Než jsme se v jejich velké tělocvičně rozkoukali, měli jsme v brance 4 góly, ale víc už jsme jim nepovolili. (ZS Školní se spolu s Radostínem n. O. stala vítězem turnaje.) Druhý zápas jsme hráli s Velkou Bíteší. Ta nás bohužel porazila 6 : 0.  Náš nejlepší zápas jsme sehráli se ZŠ Radostín n. Oslavou, které jsme dlouho odolávali a hráli opravdu rovnocenný zápas. Nakonec nám vstřelili 2 nešťastné branky a stali se, jak jsem napsala, vítězi turnaje.

Myslím si ale, že si kluci turnaj užili, a svoje sportovní zkušenosti zúročí příští rok. V našem týmu hráli a úžasně spolupracovali: Tomáš Kučera (brankař), Tomáš Janda, Milan Dvořák, Lukáš Březka, Ladislav Hedbávný, Michal Kaštan, Daniel Dostál, Antonín Šeránek, Jan Klimeš a  Petr van den Berg.

Mgr. Zuzana Jurková 


Přidáno 18. 11. 2021, autor: Vladimíra Stará

Zobrazení: Alba | Podle data

Florbal VIIII. a IX. třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina