Hýbeme se hezky česky s Penny a vyhráli jsme třetí místo

Touto akcí podpořil obchodní řetězec Penny sportovní oddíly Sokola a školní sportovní kluby v ČR.

Když byla tato výzva vyhlášena, přihlásili jsme se i my, tedy náš školní sportovní klub při ZŠ Hany Benešové u nás v Borech, protože podpory sportování dětí není nikdy dost a peníze na nákup vybavení pro kroužky miniházené, atletiky, florbalu, gymnastiky a taneční se vždycky hodí!

V prvním kole se posílaly hlasy on-line, a proto jsme poslali prosbu, abyste nás podpořili i tímto zpúsobem, a i díky vašemu hlasování jsme postoupili do 2.kola. V něm se dávaly hlasy v podobě účtenek do boxů v prodejnách Penny marketu ve Velkém Meziříčí. V tomto hlasování jsme se umístili na pěkném třetím místě a získali finanční částku 5000,- Kč, za kterou jsme z podnětu dětí nakoupili venkovní fotbalové branky, míče na vybíjenou, balanční čočky, rakety na badminton a neposlušný míček. S výhrou jsou vyfoceny žákyně 8. a 9. ročníku, které se připravovaly na florbalový turnaj, který byl kvůli Covid-19 zrušen.

Kromě těchto cen jsme dostali kupónovou knížku na nákup ovoce, RAW tyčinek a minerálních vod pro naše menší i větší sportovce, kteří si na nich v týdnu od 15.do 26.11.2021 pochutnali.

Vám všem, kteří jste nám dali svůj hlas, bychom chtěli touto cestou poděkovat!

Předsedkyně ŠSK při ZŠ Hany Benešové Bory Mgr. Zuzana Jurková

Přidáno 14. 12. 2021, autor: Vladimíra Stará