Informace k výuce od 2. 11.

Vážení rodiče, milí žáci,

na základě dostupných informací lze předpokládat, že se v pondělí 2. 11. 2020 školy k prezenční výuce neotevřou. Výuka bude i nadále probíhat distančně, tj. formou online hodin a asynchronní výuky (žáci pracují na zadaných úkolech vlastním tempem a ve zvoleném čase).

Naší snahou je, aby nastavený model distanční výuky co nejvíce vyhovoval žákům, rodičům i učitelům. Proto nyní vyhodnocujeme zkušeností po dvou týdnech této výuky. S případnými změnami Vás do úterý seznámíme.

Pokud sami máte náměty a připomínky k distanční výuce, neváhejte nás kontaktovat.  

Vedení školy

Přidáno 30. 10. 2020, autor: Vladimíra Stará

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina