Informace o provozu základní a mateřské školy od pondělí 1. 3. 2021

Vážení rodiče,

na základě krizového opatření vlády ČR ze dne 26. 2. 2021 se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost dětí v mateřské škole a žáků 1. a 2. ročníku v základní škole.

Od pondělí 1. 3. 2021 bude tedy ve všech ročnících probíhat distanční výuka. Žáci 1. a 2. ročníku dostanou informace k ní od svých třídních učitelů. Ostatní žáci pokračují v zavedeném rozvrhu, k drobné úpravě dochází pouze v rozvrhu 5. ročníku.

Škola má možnost zapůjčení zařízení k distanční výuce. V případě potřeby kontaktujte školu.

Školní jídelna zůstává i nadále v provozu. Žáci na distanční výuce, cizí strávníci a zaměstnanci školy mají možnost oběd odebírat. Zájemci o oběd se musí přihlásit u vedoucí školní jídelny.

Aktuální informace k ošetřovnému zde

Přidáno 27. 2. 2021, autor: Vladimíra Stará

loader Načítám...