Informace pro rodiče žáků 9. ročníku - testování před přijímací zkouškou

Vážení rodiče, 

podle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví se mohou žáci 9. ročníku účastnit přijímací zkoušky, pokud nemají příznaky onemocnění Covid-19 a před přijímací zkouškou doloží negativní výsledek antigenního testu provedený ve škole v posledních 7 dnech před konáním přijímací zkoušky.

Testy ve škole si mohou žáci provést ve středu 28. dubna před konzultacemi k přijímacím zkouškám. Ve škole žákům ihned vystavíme a předáme potvrzení o negativním výsledku. V případě pozitivního výsledku bude třeba se neodkladně objednat na PCR testy.

Žáci mohou tento doklad nahradit potvrzením o prodělaném onemocnění, dokladem o negativním výsledku testu ze zdravotnického zařízení nebo certifikátem o očkování. Podrobnější informace najdete zde:

https://koronavirus.edu.cz/files/ochrana-zdravi-pz-pro-zs-final.pdf

Vedení školy

Přidáno 15. 4. 2021, autor: Vladimíra Stará

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina