Karneval u Motýlků

Karneval u Motýlků

Nastal čas „Masopustního a Karnevalového veselí“. Letos je to jiné. Kvůli koronavirové nákaze jsou všechny hromadné akce zrušené. Toto veselí jsme si alespoň užili ve školce. Vyzdobili jsme šatnu a třídu pracovními a výtvarnými výtvory. Šaškové a kašpárci se dětem velice povedli. Povídali jsme si – za co děti půjdou na školní karneval, nacvičovali jsme různé tance a soutěže. V pátek 27. 2. 2021 jsme „Karneval“ uspořádali v MŠ. Všechny děti přišly v krásných maskách, užili jsme si dopoledne plné soutěží, tance, her…Nechybělo ani fotografování. Domů si děti odnášely diplom, drobné dárečky, balónky, ale hlavně pocit krásně stráveného dne v MŠ.

Novotná Ivana


Přidáno 4. 3. 2021, autor: Marcela Plocková

Zobrazení: Alba | Podle data

Karneval u Motýlků


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina