Kouzelný zimní čas u Včeliček

Sněhové nadílky děti využily ke hrám venku, avšak i ve třídě si navodily tu správnou zimní atmosféru. Při hrách se učily, jak se správně oblékat, co všechno musí mít sněhulák a ověřovaly si vlastnosti sněhu a ledu.

Poslední týden v lednu děti provázela písnička "Kdo to ťuká na okénko?" po celou dobu vyprávění o ptáčcích v zimě. Každý den jsme pozorovali kosáky, vrabčáky a sýkorky jak jim chutnaly dobroty na krmítku. Děti vytvářely ptáčky a krmítka z různých materiálů, zahrály si “Ptačí hry” a užily si pěkné chvíle.

Štěpánková R.

 


Přidáno 3. 2. 2021, autor: Marcela Plocková

Zobrazení: Alba | Podle data

Kouzelný zimní čas u Včeliček


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina