Motýlci v tělocvičně

Cvičíme se zvířátky

V rámci projektu „Se sokolem do života“ jsme opět s dětmi navštívili tělocvičnu v ZŠ, abychom plnili další z úkolů sportovní všestrannosti. V rušné části jsme si procvičili chůzi, běh, lezení a poskoky. Zdravotní cviky cvičíme podle říkanek. V hlavní části jsme se zaměřili na přelézání, prolézání a podlézání různě vysokých překážek, prolézali jsme tunel v podporu dřepmo, přeskakovali jsme nízké překážky, kutáleli jsme s míči. S malými míčky se děti učily házet horním obloukem do dálky. Pobyt v tělocvičně jsme ukončili hrou se zpěvem „Zajíček v své jamce“. Dětem se cvičení líbilo a odcházely spokojené.

Novotná Ivana


Přidáno 19. 1. 2021, autor: Marcela Plocková

Zobrazení: Alba | Podle data

Motýlci v tělocvičně


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina