Omezení provozu školní jídelny

Vážení rodiče,

z důvodu onemocnění obou kuchařek jsme nuceni omezit provoz školní jídelny v tomto týdnu. Od středy 20. 4. do pátku 22. 4. bude zajištěna strava pouze pro děti v mateřské škole. Ostatní strávníci – žáci ZŠ, zaměstnanci a cizí strávníci-  v tyto dny nebudou mít oběd. Oběd bude automaticky všem odhlášen.

Prosíme rodiče žáků školy, aby svoje děti vybavili větší svačinou. Náboženství ve středu a odpolední vyučování ve čtvrtek bude zrušeno. Pokud budou děti do odpoledne ve školní družině, případně v tanečním kroužku, zajistěte prosím svačinu také na tuto dobu.

Děkujeme za pochopení. Pevně věříme, že od příštího týdne se vše vrátí do normálního stavu.

Vedení školy

Přidáno 19. 4. 2022, autor: Vladimíra Stará

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina