Předvánoční radost z Charitního domova Moravec

Na podzim se žáci několika ročníků naší školy rozhodli udělat radost seniorům z Charitního domova Moravec. Někteří psali dopisy, jiní malovali obrázky a vytvářeli přání.
Předvánoční radost z Charitního domova Moravec

Těsně před začátkem vánočních prázdnin přišel balíček adresovaný žákům, ve kterém bylo od paní Milady Svobodové, sociální pracovnice, srdečné poděkování za klienty i zaměstnance. Kromě toho zde byly i pro žáky 8. ročníku přiloženy obálky s dopisy, ve kterých žákům senioři odpovídali. Dopisy si žáci s nadšením otevřeli na vánoční třídnické hodině. Každý se o obsah dopisu podělil se spolužáky.  Všechny dopisy nás moc potěšily, některé nás i dojaly, a proto za ně velmi děkujeme. Díky tomuto projektu jsme si všichni připomněli, že úsměv na tváři nám nemusí vykouzlit jen hmotný dárek a že dobré skutky udělají radost nejen těm, pro které je konáme, ale i nám samotným.

Mgr. Dita Malášková

Přidáno 30. 12. 2020, autor: Vladimíra Stará

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina