Přijímací zkoušky na SŠ ve školním roce 2020/2021

Vážení rodiče deváťáků,

ráda bych Vám osobně podala informace k přijímacím zkouškám na střední školy, bohužel současná situace mi to nedovoluje. Již před uzavřením škol jsem Vašim dětem vložila do Google učebny „PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY 9“ informace ke konání přijímacích zkoušek. (Jednotná přijímací zkouška se koná 12. a 13. dubna 2021.) Prosím, poproste své děti o přístup do této učebny. Posílám tam postupně nové informace ze škol, které posílají různé materiály.

V současné době MŠMT začalo připravovat možné úpravy státních maturit a jednotných přijímacích zkoušek. Jejich podobu chce přizpůsobit vývoji epidemie. Možné scénáře, jak by zkoušky mohly vypadat, by měly být hotové do konce měsíce. Budeme tedy společně vývoj celé této situace sledovat.

Pro tuto chvíli posílám alespoň odkazy na stránky, kde se k informacím ohledně přijímacích zkoušek dostanete (všechny jsou již v uvedené Google učebně).

https://www.msmt.cz/file/53812/

https://prijimacky.cermat.cz/menu/jednotna-prijimaci-zkouska/prihlasky-na-ss

https://prijimacky.cermat.cz/menu/jednotna-prijimaci-zkouska

https://prijimacky.cermat.cz/menu/jednotna-prijimaci-zkouska/vysledky-jpz

https://prijimacky.cermat.cz/menu/jednotna-prijimaci-zkouska/prijimacky-bez-obav

https://www.edulk.cz/P%C5%99%C3%ADsp%C4%9Bvky/tabid/72/EntryId/6140/Metodicke-materialy-k-prijimacimu-rizeni-ve-skolnim-roce-2020-2021.aspx

Nemějte strach, určitě vše společně zvládneme. Přihlášky bychom s dětmi měli alespoň částečně vyplnit ve škole v průběhu ledna a února. Doma si společně doplníte potřebné údaje, ve škole zkontrolujeme, vytiskneme, pan ředitel potvrdí a můžete zasílat na příslušnou školu.  Jen je třeba, nenechat vše na poslední chvíli – 1. března 2021 je poslední termín pro odevzdání přihlášky na školy bez talentové zkoušky (na školy s talentovou zkouškou do 30. listopadu 2020).

Přeji pevné zdraví a hodně sil při výběru studijních oborů :o)

V případě nejasností mě neváhejte kontaktovat – Dagmar Křížová – tel. 731 261 483, e-mail: dasena@centrum.cz. Pokud to bude v mých silách, ráda pomohu.

Dagmar Křížová

 

 

Přidáno 6. 11. 2020, autor: Vladimíra Stará

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina