Projektový den 1.třída

Ve čtvrtek 27. 5. 2021 proběhl v 1. třídě projektový den. Odborníkem ve výuce, který nás navštívil, byl Ing. Pavel Konvalinka - člověk zabývající se projektovou činností ve výstavbě.

V úvodu seznámil žáky s náplní své práce. Poté následovala ukázka dokumentace a komentovaná prezentace shrnujících výstavbu jednoho z místních rodinných domů. V následující části jsme se společně přesunuli na zmíněnou parcelu, kde si žáci vytvořili reálnou představu toho, co zatím viděli pouze na papíře či fotkách. Po návratu do školy čekala na žáky aktivita v podobě pojmů napsaných na kartách, které museli přečíst a rozdělit do skupin, které patří a nepatří k tématu. V poslední části byli žáci rozděleni do dvojic, v nichž pomocí stavebnice Lego sestavovali - dle přiloženého návodu - model domu, který navštívili.                                  p. uč. M. Chalupa


Přidáno 2. 6. 2021, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Projektový den 1.třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina