Provoz školy od pondělí 10. května - aktualizováno

Vážení rodiče,

na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví bude od pondělí 10. května probíhat rotační výuka na I. i II. stupni.

I., IV., VI. a VIII. třída - prezenční výuka ve škole

II., III., V., VII. a IX. třída - distanční výuka doma

Vzhledem ke kombinaci výuky dochází k malým změnám v rozvrhu VI. a VIII. třídy a rozvrhu distanční výuky V., VII. a IX. třídy.  Rozvrhy vloží žákům do google učebny třídní učitelé.

Žáci na prezenční výuce ve škole mají obědy přihlášené. Pokud nebudou  oběd odebírat, je třeba odhlásit u vedoucí školní jídelny v pondělí do 7 hodin.

Nadále platí povinnost testování děti, které se účastní prezenční výuky. Na I. stupni se test prování jedenkrát týdně (v pondělí). Žáci II. stupně, kteří doposud neprošli testováním s frekvencí dvakrát týdně,  jsou testováni dvakrát týdně (v pondělí a ve čtvrtek).

Inforamativní video k testování můžete zhlédnout zde

Děti, kteté se testování nezúčastní, nemohou být přítomny na prezenční výuce. Jejich absenci bude škola evidovat jako omluvenou.

Testování se nemusí účastnit děti, jejichž rodiče doloží, že dítě

1. prodělalo laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula doba izolace a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 90 dní
  2. má negativní výsledek POC antigenního testu nebo PT-PCR testu, které nejsou starší 48 hodin, a které byly provedeny poskytovatelem zdravotnických služeb
  3. má vystavený certifikát MZČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, a od aplikace druhé dávky uplynulo nejméně 14 dní.

Při výuce musí mít žáci alespoň chirurgickou roušku, učitelé respirátor.

Přidáno 4. 5. 2021, autor: Vladimíra Stará

loader Načítám...