První lapbook - 3.třída

Dětem ze třetí třídy se podařilo vytvořit své první lapbooky. Jedná se o 3D knihu nebo složku, která tvoří ucelený soubor informací, zajímavostí a aktivit na dané téma. Třeťáci se věnovali v hodinách předmětu Člověk a svět rodině, komunikaci a soužití lidí. Vytvořili velmi pěkné práce, zamýšleli se, co pro ně rodina znamená, jak si doma pomáhají, jací jsou rodiče a sourozenci, co všechno umí členové rodiny a pokusili se vytvořit i rodokmen. Práce se jim povedly a rodiče a další členy rodiny určitě potěší.                                                         Tř. uč. P. Němcová

 


Přidáno 6. 10. 2021, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Lapbook 3.třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina