První pomoc v VIII. třídě

V pondělí 1. listopadu 2021 nám zástupci hasičů a zdravotnické záchranné služby připomněli důležité informace týkající se 1. pomoci. Opakování není nikdy dost, a to v tomto případě platí dvojnásob! Vylekalo nás, jak rychle může vzplanout vánoční stromeček. Uvědomili jsme si, jak důležité je rychle a správně zavolat na tísňovou linku. Už také víme, že nám může být velkým pomocníkem mobilní aplikace Záchranka. Zážitkem určitě byla i možnost nakouknout do opravdové sanitky. Za to vše děkujeme odborníkům, kteří k nám byli vstřícní a příjemní a o své zkušenosti se s námi podělili.

Dagmar Křížová

 


Přidáno 4. 11. 2021, autor: Vladimíra Stará

Zobrazení: Alba | Podle data

Lekce první pomoci v VIII. třídě


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina