První školní den našich prvňáčků

První zářijový den, čtvrtek, byl pro děti prvních tříd něčím novým a výjimečným. Věříme, že si na něj děti za pár let v dobrém vzpomenou. Ve škole děti čekala pirátská třída s pirátem Pepou a papouškem Hugem. Protože se možná některé děti bály jít do školy, nové třídy plné známých i neznámých tváří, papoušek Hugo jim se strachem pomohl. Děti i rodiče přivítala paní starostka s panem ředitelem. Kromě uvítacího listu na památku si odnesly i spoustu dárků. Po přivítání děti vybarvily voskovkami papouška a zazpívaly si. Poznaly také cestu, kam budou jejich kroky v následující době směřovat. Je jedno, jestli děti vstoupily do školy pravou nebo levou nohou, přejeme jim, aby vykročily šťastnou nohou vstříc nové životní etapě.

Nikola Staňková, třídní učitelka

Přidáno 9. 9. 2022, autor: Vladimíra Stará