Registrujeme se do logické olympiády

Od 1. 9. do 30. 9. mají žácí možnost registrace do logické olympiády. 

Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. 

Žáci od 5. do 9. ročníku se registrují  ve škole v hodinách informatiky. Rodičům přijde mail s prosbou o souhlas s použitím osobních dat pro účely soutěže. Děti mladších tříd se mohou registrovat doma společně s rodiči.

Soutěž je pro soutěžící zdarma. Základní kolo probíhá online, žáci mohou vyplnit test doma kdykoliv v týdnu pro danou kategorii.

Další informace o soutěži najdete zde:

logická olympiáda

Přejeme všem dětem hodně úspěchů v soutěži.

 

Přidáno 9. 9. 2021, autor: Vladimíra Stará

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina