Rozloučení žáků 9. ročníku se základní školou

V pondělí 28. června 2021 proběhlo letos netradičně v altánu za školou rozloučení žáků 9. ročníku se základní školou.

Setkání se kromě vycházejících žáků zúčastnili také jejich rodiče a další hosté - starostka obce Ing. Lucie Dostálová, ředitel školy Mgr. František Eliáš, třídní učitelka Mgr. Marta Aubusová a další učitelé. Celou akcí nás provázela za Sbor pro občanské záležitosti Mgr. Renata Kovářová.

K vycházejícím žákům promluvila nejdříve starostka obce, poté ředitel školy a nakonec také třídní učitelka. Žáci se dále zvěčnili svým podpisem do kroniky. Po společném fotografování již následovala neformální část. Malé občerstvení připravili sami vycházející žáci.

Děkuji všem za velkou účast a příjemnou atmosféru. Deváťákům přeji, aby se jim v životě všechno dařilo a byli šťastní. 

Marta Aubusová


Přidáno 7. 7. 2021, autor: Vladimíra Stará

Zobrazení: Alba | Podle data

Rozloučení žáků 9. ročníku se ZŠ


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina