Školní výuka od 4. 1. 2021 - aktualizováno

Vážení rodiče,

vzhledem k vládním opatřením dochází od 4. 1. 2021 ke změnám v provozu školy.

Povolena je pouze osobní přítomnost dětí 1. a 2. ročníku. Ráno přicházejí žáci přihlášení do ranní družiny hlavním vchodem (stejné jako při běžném provozu). Ostatní žáci přicházejí žákovským vchodem v době od 7.20 do 7.35 hodin. Po přezutí v šatnách odcházejí do své třídy.

Pro žáky 1. a 2. ročníku, kteří jsou přihlášeni k odpolední docházce do školní družiny, bude školní družina otevřena (děti obou tříd budou v oddělených skupinách).

Žáci i zaměstnanci školy mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.

Žáci 3. - 9. ročníku zůstávají doma a účastní se povinné distanční výuky. Rozvrhy výuky dostanou žáci 3. a 4. ročníku od svých třídních učitelů, žáci 5. - 9. ročníku budou mít aktuální rozvrhy ve svých google učebnách.Škola má možnost zapůjčení mobilních zařízení na distanční výuku. V případě potřeby napište na v.stara@zsbory.cz.

Žáci 1. a 2. ročníku, kteří jsou přihlášeni ke stravování ve školní jídelně, mají obědy dále automaticky přihlášené. Žáci 3. - 9. ročníku mají obědy odhlášené. Tito žáci mají také nárok na dotovaný oběd. V případě zájmu je nutné si obědy přihlásit ve školní jídelně a domluvit se na způsobu odběru oběda s vedoucí školní jídelny.

Vedení školy 

 

 

 

 

Přidáno 19. 12. 2020, autor: Vladimíra Stará

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina