Soutěž Máme rádi přírodu

Žáci šestého ročníku se zapojili do soutěže s názvem Máme rádi přírodu, kterou pořádá Hnutí Brontosaurus. Šesťáci propojili své znalosti z hodin českého jazyka s dovednostmi získanými ve výtvarné výchově. Každý z žáků vymyslel vlastní pohádku, která je nějakým způsobem spjata s přírodou. Hlavními hrdiny se tak stali nejenom lidé, ale třeba i psi, srnky a vlk. Pohádky dětí se odehrávají v lesích, na horách či na farmě. Každý svůj napínavý příběh doplnil o výrazný nadpis, ozdobnou iniciálu a hezký obrázek. Do soutěže byly zaslány pouze vybrané práce, ale musíme pochválit všechny, kteří se snažili a svoji práci dokončili se zájmem a snahou.                  

Dita Konečná, Marta Aubusová


Přidáno 14. 11. 2021, autor: Vladimíra Stará

Zobrazení: Alba | Podle data

Máme rádi přírodu


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina