Úspěšná reprezentace v zeměpisné olympiádě

Ve středu 17. února proběhlo v online podobě okresní kolo zeměpisné olympiády.

Naše škola měla zastoupení ve všech třech kategoriích. V kategorii A (6. ročníky) nás reprezentovali Vojtěch Pipek, Jan Hlaváč a Čeněk Dusík, v kategorii B (7. ročníky) Jiří Kolář a v kategorii C (8. a 9. ročníky) Zdislava Ambrožová.

Soutěžící čekala práce s atlasem, test geografických znalostí a v neposlední řadě také praktická část.

Všichni naši žáci zabojovali a získali krásná umístění. V kategorii A obsadil Vojtěch Pipek 10. místo, Jan Hlaváč skončil 20. a Čeněk Dusík 25. Jiří Kolář obsadil ve své kategorii 12. místo  a Zdiša Ambrožová místo 20.

Všem jmenovaným žákům děkujeme za reprezentaci školy v této nelehké soutěži a gratulujeme k dodaženým úspěchům.

Přidáno 2. 3. 2021, autor: Vladimíra Stará

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina