Vánoční tandemová hodina

Pro děti jsme přichystaly šest stanovišť, kde plnily různé vánoční aktivity jako kvíz, křížovku, pexeso, doplňovaly píseň od J. Lenona a další. Přitom se naučily novou slovní zásobu a uplatnily dosavadní vědomosti.  Protože jsme je rozdělily do šesti skupinek, tak také trénovaly spolupráci s přidělenými spolužáky.  Za každou aktivitu získaly body a na závěr hodiny byla vyhlášena nejlepší skupinka. Děti si tuto hodinu užily, všechny byly oceněny drobností. Škoda jen, že jsme si nemohli zazpívat vánoční píseň, tak jako to děláme každý rok.

M. Aubusová, V. Musilová


Přidáno 30. 12. 2020, autor: Vladimíra Stará

Zobrazení: Alba | Podle data

Vánoční tandemová hodina


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina