Večery s pohádkou (II. třída)

Březen je měsícem knihy, a tak jsme se rozhodli, že i když nejsme ve škole, můžeme se knihám věnovat společně.

Dvakrát týdně se večer v půl osmé sejdeme v naší online učebně a čteme si pohádky. V úterý čtou děti ze 2. třídy a ve čtvrtek paní učitelka, která dá dětem vybrat vždy ze dvou pohádek. Večery jsou to příjemné, sejde se nás opravdu hodně, kromě druháčků i jejich sourozenci a rodiče. Jeden večer nás bylo dokonce třicet. Mám radost, že i druháčci našli odvahu číst ostatním a čtení pohádky si zodpovědně dopředu natrénují.                               

Tř. uč. P. Němcová

Přidáno 17. 3. 2021, autor: Vladimíra Stará

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina