Zahájení nového školního roku 2022/2023

Vážení rodiče, milí žáci,

ve čtvrtek 1. 9. 2022 zahájíme nový školní rok.

Žáci 2. – 9. třídy se sejdou ve třídách se svými třídními učiteli v 7.40 hodin, končit budou v 9.20 hodin.

Naše nové prvňáčky v doprovodu rodičů přivítá ve škole starostka obce, ředitel školy a samozřejmě třídní učitelka. Podrobnosti k organizaci prvního dne ve škole obdrží rodiče prvňáčků e-mailem od třídní učitelky.

Obědy pro žáky vaří školní jídelna od pátku 2. 9. Stravovací systém pro nový školní rok je již spuštěn. Přihlášení žáci 1. ročníku dostanou čipy v pátek 2. 9. od třdní učitelky.

Provoz školní družiny bude zahájen také v pátek 2. 9. Přihlášky rozdají dětem třídní učitelé první školní den.

Rozvrhy na nový školní rok jsou zveřejněny na webu školy v záložce rozvrh hodin. V průběhu přípravného týdne může dojít k drobným úpravám.

Přejeme všem žákům úspěšný start do nového školního roku.

Přidáno 26. 8. 2022, autor: Vladimíra Stará

loader Načítám...