Spolufinancováno z dotace Kraje Vysočina PR01747.0029

Realizováno: 1.1.2016-31.12.2016

Projekt zahrnuje plánované akce pro malé děti, maminky, tatínky a prarodiče a také všechny, kteří mají chuť se setkávat. Snažíme se posilovat zodpovědnost rodičů a členů rodiny navzájem zaměřením se na rodinné hodnoty a čas strávený společně. Orientujeme se na co možná nejširší možné využití volného času pro rodiče či prarodiče s dětmi. Vedle vytváření příznivých podmínek pro fungování rodin podporujeme rovněž návštěvníky centra ke kvalitnímu výkonu rodičovských rolí a harmonickému rodinnému životu. Projekt zahrnuje více než 17 různých aktivit, přičemž některé se opakují každý měsíc. Dále v rámci stálé nabídky je v centru k dispozici přebalovací koutek a nespočet informací důležitých pro klidné mateřství, stabilizaci funkce rodiny a prevenci sociálního vyloučení. Hlavním cílem projektu je společné trávení času členů rodiny při aktivitách organizovaných rodinným centrem mraveniště a nákup nutného vybavení pro zlepšení fungování centra a poskytovaných služeb.

Všechny zveme do Mraveniště – budeme se na Vás těšit!

V naší škole proběhl další z kurzů komunitní školy. Tentokrát jsme z kusu chirurgického drátu a  minerálů vytvářely nádherné přívěšky a náramky. S vervou jsme se chopily kladívek a za ohromného rámusu vznikaly originální a jedinečné kousky, které budou zdobit své majitelky.

Zde je ke stažení dotazník zjišťující zájem o kurzy Komunitní školy Bory pro veřejnost.

Dotazník lze vyplnit také on-line zde: dotazník

Vážení zájemci.

Zde si můžete prohlédnout nabídku e-learningových kurzů, které lze studovat v naší komunitní škole. Jedná a krátkodobé, asi 10 hodinové kurzy, cena je 290 Kč za kurz. V případě zájmu kontaktujete přímo naši komunitní školu – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.., tel. F.Eliáš 567 723 031, V.Stará 567 723 032.

V úterý 3.prosince 2013 se uskutečnil další výtvarný kurz, tentokrát vánoční tvoření technikou pergamano. Práce byla velmi zajímavá a výsledné práce byly opravdu kouzelné originály.