První třída letos poprvé navštívila mateřskou školku a společně s dětmi z ní viděli krásnou pohádku "O zvířátkách a loupežnících".

1.třída-divadlo v MŠ

Sraz žáků ve škole je od 15.30 do 15.45 hodin v určených třídách 1. stupně.

Zahájení rybářského kroužku je plánováno na pátek 16. listopadu 2018 ve 13 hodin. Kroužek pod záštitou Moravského rybářského svazu povede student Mendelovy univerzity Josef Kudláček.

Sluneční podzimní den vylákal prvňáčky do přírody. Šli jsme hledat různé přírodniny, barevné listy, , šišky a vše, co jsme viděli. Na vycházce jsme pozorovali a učili se určovat jehličnaté stromy. Vše co jsme našli, jsme "zavařili" do sklenic. Vycházka se nám vydařila a už se těšíme na další akci.    tř.uč.J.Benešová

1.třída - podzim

V prvním týdnu měsíce října zamířily kroky dětí z prvního stupně do místní knihovny. Zde nám paní knihovnice připravila programy podle věku dětí. Děkujeme za příjemné chvilky s knihami.