Již druhým rokem  probíhá v naší komunitní škole pod vedením paní učitelky Jany Zikmundové hravé cvičení pro děti ze školky a mladší děti.

Zde je několik fotografií ze cvičení:

V úterý 4. 12. 2018 proběhlo další společné odpolední tvoření, kterého se tentokrát zúčastnilo 24 maminek a babiček z Borů a okolí. Společně jsme si vytvořily dva krásné drátkované anděly, poslechly vánoční koledy a naladily se na nadcházející adventní čas.

Komunitní škola Bory plánuje již 13. rok svojí činnosti. Zde můžete vyplnit dotazník zjišťující zájem o kurzy v letošním školním roce. V případě  uvedení mailové adresy nebo telefonu slouží dotazník zároveň jako předběžná přihláška do kurzu.

www.mojeanketa.cz/pruzkum/259089849/

Spolufinancováno z dotace Kraje Vysočina PR01747.0029

Realizováno: 1.1.2016-31.12.2016

Projekt zahrnuje plánované akce pro malé děti, maminky, tatínky a prarodiče a také všechny, kteří mají chuť se setkávat. Snažíme se posilovat zodpovědnost rodičů a členů rodiny navzájem zaměřením se na rodinné hodnoty a čas strávený společně. Orientujeme se na co možná nejširší možné využití volného času pro rodiče či prarodiče s dětmi. Vedle vytváření příznivých podmínek pro fungování rodin podporujeme rovněž návštěvníky centra ke kvalitnímu výkonu rodičovských rolí a harmonickému rodinnému životu. Projekt zahrnuje více než 17 různých aktivit, přičemž některé se opakují každý měsíc. Dále v rámci stálé nabídky je v centru k dispozici přebalovací koutek a nespočet informací důležitých pro klidné mateřství, stabilizaci funkce rodiny a prevenci sociálního vyloučení. Hlavním cílem projektu je společné trávení času členů rodiny při aktivitách organizovaných rodinným centrem mraveniště a nákup nutného vybavení pro zlepšení fungování centra a poskytovaných služeb.

Všechny zveme do Mraveniště – budeme se na Vás těšit!

V naší škole proběhl další z kurzů komunitní školy. Tentokrát jsme z kusu chirurgického drátu a  minerálů vytvářely nádherné přívěšky a náramky. S vervou jsme se chopily kladívek a za ohromného rámusu vznikaly originální a jedinečné kousky, které budou zdobit své majitelky.