Zima v lese

Téma týdne: „Zima v lese“

V jednom z témat integrovaného bloku Bílá zima se věnujeme zvířatům, která u nás přezimují. S dětmi jsme se seznamovali s volně žijícími zvířaty a povídali jsme si o tom, jak jim lidé mohou v tomto ročním období pomoci. Zkoumali jsme také vlastnosti sněhu a vyrobili si krásné ledové dekorace. Společně s kamarády jsme stavěli hnízdečka ze sena, vytvářením domečků z plastelíny jsme trénovali a posilovali drobné prstové svaly. Vyhledávali a poznávali jsme stopy zvířat a využívali jsme i padák k pohybovým hrám.


Přidáno 4. 3. 2021, autor: Marcela Plocková

Zobrazení: Alba | Podle data

Zima v lese


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina