Dar od páté třídy pro psí útulek

Pátá třída splnila druhou část laskavého činu v akci „Jsem Laskavec“ a dovezla krmení pro psy do psího útulku ve Velkém Meziříčí. Zde jsme si útulek prohlédli a dozvěděli jsme se od paní Heleny Krátké zajímavé informace o chodu útulku. Pejsci byli šťastní a užívali si přítomnost dětí. Poté jsme se krátce prošli zámeckým parkem a zamířili do města. Zde na děti čekalo překvapení. Navštívili jsme v kostele místo, kam se běžně člověk nepodívá. A co navíc? Pan učitel Zikmund nám „božsky“ zahrál na varhany. Také všichni zájemci si mohli vyzkoušet zahrát. Náš předvánoční výlet jsme zakončili rozchodem na náměstí. Někdo využil čas na koupení dárků a někdo si koupil punč, čímž byla vánoční atmosféra dokonalá. Počasí nám přálo a tak jsme si celé dopoledne užili.

Tř. uč. M. Aubusová

Přidáno 30. 12. 2021, autor: Vladimíra Stará