Dílny tvořivosti - laboratoř

V letošním školním roce se opět v rámci volitelného předmětu dílny tvořivosti pro osmou a devátou třídu objevila Laboratoř. Jedna z oblastí vzdělávání v tomto předmětu je zaměřena na pozorování okem neviditelných biologických materiálů. K tomu nám slouží také 4 nové mikroskopy, které dokážou zvětšit pozorovaný objekt až 400x. Pro žáky jsou to vždy chvíle napětí a očekávání, co se v zorném poli mikroskopu objeví. S nadšením vytváří preparáty a pozorují je pod mikroskopem. Na přiložených fotografiích si můžete prohlédnout pár našich „úlovků“.

Věra Musilová

 

 


Přidáno 2. 10. 2020, autor: Vladimíra Stará

Zobrazení: Alba | Podle data

Laboratoř


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina