Nadělujeme radost seniorům

V letošním školním roce jsme se rozhodli již podruhé udělat radost seniorům v Charitním domově Moravec.
Nadělujeme radost seniorům

V letošním školním roce jsme se rozhodli již podruhé udělat radost seniorům v Charitním domově Moravec. Po loňských dopisech a přáních jsme pro každého z nich letos připravili malý dáreček pod vánoční stromek. Na přípravě se podíleli žáci 5. – 9. třídy. Páťáci vyrobili krásné záložky do knihy, šesťáci svícny z keramiky, sedmáci obrázky osobních mandal a deváťáci drátovanou ozdobu doplněnou barevnými korálky. Žáci osmé třídy napsali dopisy doplněné pěknými obrázky.

Věříme, že tyto drobnosti udělají klientům Charitního domova Moravec radost a vykouzlí jim během Vánoc úsměv na tváři.

Přidáno 14. 12. 2021, autor: Vladimíra Stará

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina