O 2. světové válce a válečné technice s Matyášem Požárem

Když jsme s Matyášem Požárem v prosinci plánovali další povídání o 2. světové válce, netušili jsme, že se uskuteční až na konci května. O to víc jsme si je teď společně užili – a hlavně na živo! Navázali jsme na předchozí prezentaci a Matyáš nám shrnul důležité válečné události od roku 1943 až do osvobození v květnu 1945. Ukázal, že je odborníkem nejen na letadla, ale i na další válečnou techniku. Jednotlivé události dokázal dát do souvislostí a často připojil i vlastní názor na věc :o) Děkujeme.

p.uč. Křížová

 


Přidáno 6. 6. 2021, autor: Vladimíra Stará

Zobrazení: Alba | Podle data

Zajímavá přednáška Matyáše Požára


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina