Sedmáci o rybách a rybaření

Ve středu 16. prosince 2020 si pro nás Daniel Dostál s Petrem van den Bergem připravili besedu o svém koníčku – rybaření. Ukázali nám rybářskou výbavu, vysvětlili, jak se zachází s udicí a dalším náčiním, povídali o tom, jaké ryby je možné lovit a na co. Připomněli, co je třeba splnit, abychom vůbec mohli na břeh rybníka nebo řeky usednout. Klukům moc děkujeme. Bylo to zajímavé a poučné. Je pěkné mít nějakou zálibu. A o to hezčí, když je ta záliba spojená s přírodou.

D. Křížová


Přidáno 17. 12. 2020, autor: Vladimíra Stará

Zobrazení: Alba | Podle data

VII.. třída - beseda o rybách


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina