Výlet 3. a 4. třída - PERMONIUM

Závěr školního roku patří tradičně školním výletům. V posledních dvou letech nám nebylo přáno, tak jsme si ty letošní obzvláště užili. V pátek 10. 6. se 3. a 4. třída vydaly do zábavního parku Permonium v Oslavanech. Pro žáky byla nachystána interaktivní hra Magic Permon. Děti v týmech plnily vědomostní, dovednostní a adrenalinové úkoly, které byly zadávány elektronicky pomocí veršovaných indícií. Všem týmům se podařilo dosáhnout potřebného počtu bodů a získat tak zaslouženou odměnu v podobě malého kovového permoníka. I když nám počasí zpočátku nepřálo, během dopoledne se vyjasnilo a my jsme si mohli výlet pořádně užít. Zbyl i čas na nákup suvenýrů a občerstvení. Domů jsme dojeli unavení, ale plni hezkých zážitků.

Tř. učitelky P. Němcová, N. Staňková

Přidáno 20. 6. 2022, autor: Jana Benešová