Výlet 3. třída, Vídeň

Děti ze 3.třídy vyrazily ve středu 23.6. do nedaleké vesnice, do Vídně. Rozhodli jsme se, že se podíváme, kde bydlí naši vídeňští spolužáci, projdeme si sousední vesnici. Velkým překvapením byla pro všechny děti domluvená návětěva Farmy u pana Kamana. Viděli jsme zemědělské stroje, které jsme si prohlédli i vevnitř. Pohladili jsme si menší telata a prohlédli si všechny prostory firmy. Také nás čekalo milé překvapení na hřišti. Rodiče nám nachystali zmrzlinu, pití a odpočinkový prostor na kabinách tenisových kurtů. Cestu do Borů jsme zvládli na jedničku pěšky. přes Cyrilov. Byl to velice příjemný a pěkný výlet.                       p. uč. J. Benešová

 


Přidáno 24. 6. 2021, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Výlet 3. třída, Vídeň


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina