Zahájení nového školního roku 2023/2024

Vážení rodiče, milí žáci,

v pondělí  4. 9. 2023 zahájíme nový školní rok.

Žáci 2. – 9. třídy se sejdou ve třídách se svými třídními učiteli v 7.40 hodin, končit budou v 9.20 hodin.

Naše nové prvňáčky v doprovodu rodičů přivítá ve škole starostka obce, ředitel školy a samozřejmě třídní učitelka. Podrobnosti k organizaci prvního dne ve škole obdrží rodiče prvňáčků e-mailem od třídní učitelky.

Obědy pro žáky vaří školní jídelna od úterý 5. 9. Stravovací systém bude spuštěn v průběhu úterý 29. 8. Čipy pro budoucí prvńáčky rozdá rodičům vedoucí školní jídelny první  školní den.

Provoz školní družiny bude zahájen také v úterý 5. 9. Přihlášky rozdají dětem třídní učitelé první školní den, rodičům žáků 1. ročníku je rozdá vychovatelka školní družiny.

Rozvrhy na nový školní rok jsou zveřejněny na webu školy v záložce rozvrh hodin, pro žáky II. stupně je viditelný v systému Bakaláři. V průběhu přípravného týdne může dojít k drobným úpravám.

Provoz v mateřské škole bude zahájen již v pátek 1. 9. 2023.

Přejeme všem žákům úspěšný start do nového školního roku.

Přidáno 28. 8. 2023, autor: Vladimíra Stará