4.třída - Výuka AJ

V rámci spolupráce základních škol žáci 4. třídy oslavili Den dětí, první červnový den, výletem do základní školy v Radostíně nad Oslavou. Děti se rozdělily na dvě skupiny, ve kterých absolvovaly hodinu anglického jazyka. Výuku měla výborně připravenou paní učitelka Svobodová. Nově vybavená učebna anglického jazyka na půdě školy nás bavila. Děti mluvily anglicky, pracovaly s pracovními listy o příšerkách, soutěžily ve dvojicích, využívaly interaktivní tabuli a sluchátka s mikrofony, díky kterým se při dialogu vzájemně neruší. Jejich dialogy může slyšet pouze učitel. Jelikož se skupiny vzájemně měnily, děti viděly i zázemí školy a pohrály si ve školní družině. Při čekání na zpáteční spoj nám zbyl i čas prozkoumat radostínské dětské hřiště. Děkujeme za zpestření hodin anglického jazyka!

Přidáno 5. 6. 2022, autor: Jana Benešová

Výuka AJ, 4.třída