Čarodějnický den v 1., 2. třídě a ŠD

Ve čtvrtek 20. dubna se v 1. a 2. třídě v době vyučování pracovalo s tématem ČARODĚJNICE. Děti celý den plnily různé úkoly, tvořily, četly. Odpoledne si mohly projít se svými rodiči připravenou čarodějnickou stezku v blízkém okolí naší školy. Na stezce bylo nachystáno spoustu úkolů. Kdo vše zvládl a splnil, na závěr ho čekalo příjemné překvapení. Všichni si mohli opéct dobrotu na ohýnku. Děti byly šikovné, s pomocí svých rodičů vše zvládly. Počasí nám přálo a celá akce byla super.         D. Havelková, J. Benešová, N. Staňková


Přidáno 27. 4. 2023, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Čarodějnický den 1.,2.třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina