Den elegance

Po pěti letech si naši žáci opět mohli zažít Den elegance. V úterý 31. 10. se všichni do školy krásně až slavnostně oblékli. U děvčat jsme mohli vidět velké množství nádherných šatů, chlapci zase překvapili kravatou nebo motýlkem. Někteří si oblékli sako nebo dokonce celý oblek.

Jídelna se ten den proměnila v restauraci. O to celé se postarala 9. třída. Vše naplánovala, vymyslela krásný plakát k této akci a prostřela slavnostně jídelnu. Pak se na tři hodiny stali z našich deváťáků číšníci a servírky. Paní kuchařky uvařily výborný oběd a deváťáci všechny spolužáky z naší školy a učitele obsloužili. A jak jim to šlo? Na výbornou! Dostali hodně pochval od dětí i učitelů, což je velmi potěšilo. Všichni jsme si tento den opravdu užili.

M. Aubusová, V. Musilová

Přidáno 7. 11. 2023, autor: Vladimíra Stará