Den Země 1., 2.třída

Ve středu 14. června se první dvě vyučovací hodiny vydali na ekologickou procházku žáci 1. třídy a další dvě hodiny žáci 2. třídy. Téma čisté a krásné přírody i problematiky třídění odpadů si pro nás pečlivě připravili milí manželé Křížovi. Vydali jsme se na procházku, při které jsme navštívili sběrná místa na třídění plastů, papíru, skla a komunálního odpadu. Cestou jsme navštívili i borskou čističku odpadních vod, o které nám povyprávěl pan Suk. Procházka pokračovala přes sběrný dvůr a končila v krásném parku se zvířaty vyřezanými ze dřeva.

Moc děkujeme paní Křížové a panu Křížovi za čas a motivační procházku!

Žáci 1. a 2. třídy, Nikola Staňková, Jana Benešová


Přidáno 15. 6. 2023, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Den Země 1., 2.třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina