Den dětí

V pátek 2. 6. proběhl na naší škole již tradiční dětský den. Celý program jsme odstartovali v tělocvičně sportovním utkáním v přehazované mezi žáky 8. ročníku a učiteli. Obě hry byly velmi vyrovnané
a zápas za mohutné podpory ostatních spolužáků skončil 1:1. Poté následovalo fotbalové utkání učitelů s deváťáky. Družstvo učitelů nastoupilo v pyžamech, deváťáci nás překvapili převlečeni za zásahové komando a zločince.  Tento zápas už tak vyrovnaný nebyl a deváťáci s převahou zvítězili.

Po sportovních aktivitách se žáci rozešli k jednotlivým soutěžím, které si připravil již tradičně osmý ročník. Střílelo se na branku, určovala tajná věc, prolézalo pod překážkami, měřila se síla v páce
a další. Jako odměnu dostávali žáci lístečky, které pak mohli v „bufetu“ vyměnit za opravdové dobroty, na které nám peníze věnovala Rada rodičů.

Celý den nás provázelo sluníčko a myslím, že jsme si ho všichni společně pěkně užili. Všem, kteří se podíleli na jeho přípravě, děkujeme.

Věra Musilová

Přidáno 7. 6. 2023, autor: Vladimíra Stará