Divadlo 4., 5.třída

Ve čtvrtek 11.1. 2024 jsme společně se žáky 4. a 5. ročníku navštívili Městské divadlo v nedalekém Žďáře nad Sázavou. Zde jsme zhlédli Jiráskovy Staré pověsti české ve velmi podařené úpravě pro žáky 1. stupně ZŠ. Hra byla akční, oba herci často zapojovali publikum a tak než jsme se nadáli, dostali jsme se na konec představení. Akce se vydařila. Při zpáteční cestě jsme některé žáky vyložili v místě bydliště, zbylí si vyzvedli věci ve škole a poté se rozešli domů.


Přidáno 23. 1. 2024, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Divadlo 4., 5.třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina