Dobré skutky

Přes prázdniny měly děti z druhého stupně dobrovolný domácí úkol: Kdo chtěl, mohl vykonat dobrý skutek.
Dobré skutky

Přes prázdniny měly děti z druhého stupně dobrovolný domácí úkol: Kdo chtěl, mohl vykonat dobrý skutek. Odměnou mu pak byl nejen příjemný pocit, ale i horká čokoláda se šlehačkou, kterou děti ve škole dostaly. Děti si mohly samy dle svého uvážení zvolit, komu pomůžou a co vykonají. Některé děti konají dobré skutky dlouhodobě, z čehož máme samozřejmě velkou radost. Příkladem může být například pravidelné doučování jedné z mladších kamarádek, pomoc s nošením nákupů nebo chystání večeře pro rodinu. Dětem děkujeme za účast a doufáme, že budou pomáhat svému okolí i nadále.

p. uč. Aubusová, p. uč.  Konečná, p. uč. Musilová

Přidáno 7. 3. 2023, autor: Vladimíra Stará