Dopravní hřiště - 4.ročník

Ve čtvrtek 27. 4. zavítali čtvrťáci na Dětské dopravní hřiště do Velkého Meziříčí. Tam nás čekal praktický výcvik pravidel provozu a zásad bezpečné chůze a jízdy na kole. Uvítala nás paní lektorka ze Střediska volného času Dóza.  Dětem znovu připomněla pravidla silničního provozu pro cyklisty a chodce. Žáci si pak vyzkoušeli napsat test z pravidel silničního provozu a jízdu na kole po dopravním hřišti pod dohledem městské policie. Ta děti upozornila na některé přestupky, které během jízdy udělaly. Věřím, že děti v rolích chodce a cyklisty budou dbát na svoji bezpečnost a předcházet tak úrazům a nehodám.                              Tř. uč. P. Němcová


Přidáno 3. 5. 2023, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Dopravní hřiště 4.ročník


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina