Dopravní výchova 4. třída

Teoretická část
Dopravní výchova 4. třída

Ve středu 3.11. během tří vyučovacích hodin jsme měli ve 4.třídě návštěvu ze střediska volného času ve Velkém Meziříčí – DÓZY. Cílem dopravní výchovy bylo vést žáky k pochopení důležitosti znalostí dopravních značek, pravidel křižovatek a povinného vybavení jízdního kola, na kterém všichni čtvrťáci jezdí ve svém volném čase. Co patří mezi povinnou výbavu jízdního kola? Co musí každý cyklista udělat, když potká značku s bílým nápisem STOP? Kdo všechno patří mezi účastníky silničního provozu? Jak si správně nasadit helmu a co je pravidlo dvou prstů? Na všechny otázky už čtvrťáci znají odpověď a těší se, že během jarních měsíců budou mít možnost získat cyklistický průkaz na dopravním hřišti ve Velkém Meziříčí. Stačí se dobře připravit. Držme jim pěsti!    p.uč. N.Staňková

Přidáno 7. 11. 2021, autor: Jana Benešová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina